Akapunktur Tedavisi > Depresyon Ve Kilo Verme

image description

Depresyon Tedavisi

Akupunktur çağımızın en büyük sorunlarından birisi olan depresyon hastalığını tedavi etmektedir ve hiç bir yan etkisi yoktur. Depresyon tedavisinde oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır. Akupunktur sayesinde kişi piskolojik olarak rahatlar ve depresyona neden olan durum bozukluklarından kurtulur.

Kilo Verme

Akupunktur ile zayıflama günümüzde oldukça kullanılan bir yöntemdir. Yapılan akupunktur iğneleriyle kişinin iştahını azaltıcı, oburluğunu engelleyici ve metobolizmasını hızlandırıcı etkiler göstermektedir. Şimanlığa neden olan organlardaki eksiklikleri giderir ve kişinin yeni yaşam tarzına adaptasyon olma sürecini hızlandırır.

Akupunktur Kimlere Uygulanabilir?

Akupunktur uygulaması, özel durumları olan hastalar dışında herkese uygulanır. Yöntemin bir yan etkisi veya kontrendikasyonu yoktur. Kimyasal veya radyoaktif bir bileşeni olmadığından hamileler ve çocuklarda dahi güvenle uygulanabilir. Burada önemli faktör, uygulayıcının uzman olması ve klinik ortamının hijyenik olmasıdır. Bu koşullar sağlandığında Akupunktur son derece güvenli ve oldukça etkili bir tedavi yöntemidir.

 

Dr. Güven ÇEÇE Randevu

Hızlı bir şekilde randevu mu almak istiyorsunuz?

Telefon : +90 (542) 354 24 77 numarasından bizi arayabilir ya da randevu formunu doldurarak başvurabilirsiniz.