Botoks > Boyun Plastimal Ve Mimik

image description

Boyun Plastimal Ve Çene Hattı Botoks

Botoks boyun ve dekolte çizgilerinde mucizeler yaratabilir. Boyundaki dikey bantlar arasında plastimal kasının kasılmasıy çukur yüzeyler oluşur , özellikle boyun bölgesinin iki yanında oluşur ve botoxla tedavi edilebilir. Botoks bu kasılmaya neden olan kasları güçsüzleştirerek çok daha genç görünümlü bir boyun görünümü sağlar. 

Botoks yapılarak çene hattı belirginleştirilerek boyun zarif bir görüntü kazanır. Botoks ile çene hattını belirgin hale getirmek daha genç ve uzun görünen bir boyna sahip olmanızı sağlar. ancak eğer çene bölgesindeki sarkma çok belirgin hale gelmişse ve küçük bir çene yapısına sahipseniz, dolgu ile çene belirginleştirerek, sarkmanın ve yaşlı görüntünün, tedavi edilmesinin daha iyi bir alternatifi olabilir. Ağrısız ve yakşalık 15-20 dakikalık bu yöntemle 4-6 aya kadar etkin sonuç elde edilir.

Mimik Botoks

Yüzde donuk bir görünüm olmadan kırışıklıkları yok edilmesidir. Mimiklerin kaybolmasından, yüzde sürekli şaşkın ya da donuk bir görünüme neden olacağını düşünen birçok kişi botoks enjeksiyonunun sunduğu tedavi fırsatından yararlanmaktan çekinmektedir.

Minimal botoks uygulamaları ile herhangi bir şekilde mimik kaybı olmadan kırışıklık tedavisi yaptırarak daha genç bir görünüme sahip olmak mümkün. Minimal dozda enjeksiyon uygulamaları ile botulinum toksininin ifadeyi dondurma etkisi düşürülebilir. Böylece hem mimiklerin hareket etme kabiliyeti kısıtlanmaz hem de ciltteki kırışıklıklar tedavi edilir, cildin kırışması önlenebilir.

Botoks estetiğinin ana hedefi doğal ve güzel bir görünüme ulaşmaktır.

Dr. Güven ÇEÇE Randevu

Hızlı bir şekilde randevu mu almak istiyorsunuz?

Telefon : +90 (542) 354 24 77 numarasından bizi arayabilir ya da randevu formunu doldurarak başvurabilirsiniz.