Botoks > Dudak Üstü Ve Kaş Arası

image description

Dudak Üstü Botoksu

Dudağımızda da yüzümüz ile birlikte yaşlanan ve kırışan bir bölgemizdir. Dudak ve dudak çevresi kırışıklıkları içinde botoks kullanılmaktadır. Botoks kırışıklık önleme ve kırışıklık giderme tedavisinde kullanılarak yaşlanmayı geciktiren bir tedavi yöntemidir. Ameliyatsız estetik operasyonlarından en fazla tercih edilen operasyonlardan birtanesidir.

Yaşlılık belirtileri ilk olarak göz çevresinde ortaya çıkmaktadır. Yüz bölgesindede kırışıklıkların başladığı ikinci bölge ise dudak çevresidir. Çok fazla mimik kullanımı ve yaşlanma ile birlikte üst dudak üzerinde dikey çizgiler meydana gelir, dudak kenarlarındada aynı şekilde gülümseme çizgileri oluşur. Dudak çevresinde oluşan kırışıklıklar ve yaşlanma belirtileri ile aşırı mimik kullanımı, sigara kullanımı, genetik özelliklerede bağlı olarak cilt yapısı ve fazla gülümseme hareketleri gibi sebepler ile bazı kişilerde genç yaşlardan itibaren ciltte kırışıklıklar oluşabilir. Bu kırışıkların tedavi etmek içinde botoks kullanıkmaktadır. Botoks kırışıklık giderme konusunda çok başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Kaş Arası Botoksu

Yaşın, yerçekimi etkisinin ve aşırı mimik kullanımının neden olduğu birçok kadınında şikayetçi olduğu durumlardan biriside kaş düşüklüğüdür. Kaş Düşüklüğü botoks enjeksiyonu sayesinde başarılı bir şekilde tedavi edilmektedir.

Botoks uygulaması ile kaşın konumu olması gereken haline getirilerek yüz şekli ile daha uyumlu ve güzel hale getirilir, gözün daha büyük görünmesini sağlayarak daha fazla ön plana çıkmasını sağlar. Botoks sayesinde yüz daha enerjik, daha genç ve daha güzel bir görünüme kavuşturulur. Botoks ile kaş yeniden şekillendirilir ve kişi kendini daha iyi hisseder. Yüzün genel yapısı, göz şekli ve genel mimik kullanımı dikkate alınarak kaşa şekil verilir.

Dr. Güven ÇEÇE Randevu

Hızlı bir şekilde randevu mu almak istiyorsunuz?

Telefon : +90 (542) 354 24 77 numarasından bizi arayabilir ya da randevu formunu doldurarak başvurabilirsiniz.