Dolgu > Dudak

image description

Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu ile daha çekici ve dolgulu dudaklara kavuşabilir, yüzünüze gençliğin dokunuşunu katabilirsiniz. Dolgu sayesinde ince dudaklara hacim ve nem vermek mümkün.Daha çekici dudaklar yaratmanın, yüze daha genç ve dinamik bir görünüm vermenin en iyi yolu dudak dolgusudur. Dolgu uygulamaları, yapısal olarak ince dudaklara daha dolgun bir görünüm verir. Yıllarla birlikte incelen dudakları eski hacimlerini geri kazandıran en etkili yöntemdir.

Dudak dolguları için kullanılan teknikler de zaman içerisinde gelişerek, daha doğal dudakları mümkün kılmaktadır. Dudakların tam ortasındaki alana dudak kalbi denir. Yani üst dudağın ortasıyla alt dudağın ortasına karşılık gelen yerin oluşturduğu bölgeye dudak kalbi denir.Mesela dudak kalbini küçük bir dokunuşla belirginleştirerek dudaklarda kontur oluşturmak son zamanlarda popülerleşen estetik  yeniliklerden biridir.

Dolgu maddeleri su moleküllerini bağlayarak etki ederler. Bu özellikleri sayesinde sadece dudakları biçimlendirmek, hacim vermekte değil, yoğun nem vermekte de etkilidirler. Dudak dolgusu enjeksiyonu yaklaşık olarak 10-15 dakika süren, basit bir uygulamadır. Dudaklara çok ince iğnelerle enjekte edilen dolgu maddelerinin kalıcılığı 4-6 ay kadardır. İşlem sonrasında sosyal yaşamınıza hemen geri dönebilirsiniz.

Dudak dolgusu yaptırırken abartılı bir görünümden kaçınılması, doğallıktan ödün verilmemesi gerektiğini unutmayın. En iyi sonuçlar minik dokunuşlarla elde edilir.

Dr. Güven ÇEÇE Randevu

Hızlı bir şekilde randevu mu almak istiyorsunuz?

Telefon : +90 (542) 354 24 77 numarasından bizi arayabilir ya da randevu formunu doldurarak başvurabilirsiniz.